Letní Letná 2022

19. ročník Mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla.

Popis akce

Festival Letní Letná do necelých tří týdnů koncentruje to nejlepší z tuzemského i zahraničního nového cirkusu, divadla a hudby. Jedná se tak o jedinou přehlídkou svého druhu a rozsahu v České republice a okolních zemích.

Návštěvníky čeká kromě večerních představení i bohatý divadelní program pro děti a také doprovodný program, který je pro ně připraven z velké části zdarma a vyplňuje celý den. Od workshopů přes výtvarné či cirkusové dílny až po koncerty a open-air akce. Pro děti jsou připraveny i dva druhy příměstských táborů. A především hlídání během představení.

Ze zahraničních hvězd se letos můžete těšit například na švédský ansámbl Cirkus Cirkör, cirkusovou legendu Johanna le Guillerma či na temperamentní Španěly COMPAÑÍA DE CIRCO „EIA“.

Ve festivalovém areálu, který se od svého založení nachází v Letenských sadech, jednom z největších zelených parků v centru Prahy, je několik odpočinkových zón, stánků s občerstvením i barů. Návštěvníci v něm tak mohou pohodlně strávit celý den. Prostor je samozřejmě přizpůsoben i pro hendikepované.

 

Zdroj: www.facebook.com/letni.letna

Zobrazit na mapě
Datum konání: 11. 8. 2022 - 31. 8. 2022

Praktické informace

Kontakty

Letenské sady
Holešovice
17000 Praha 7


https://letniletna.cz/cs/