Hostel Opletalova

Na stránky hotelu
Hostel Opletalova se nachází v centru města, poblíž hlavních turistických památek, restaurací, barů a klubů. Disponuje jednoduše zařízenými pokoji, většinou dvou či čtyřlůžkovými; ovšem i bytovými jednotkami o velikost 2+1. Je vhodnou volbou jak pro větší skupiny, tak i pro dvojice či rodiny. Na recepci je možné zapůjčit si rychlovarnou konvici, fén či žehličku, popř. si zamluvit snídani na následující den.

Popis hotelu

Hostel nabízí i samostatné bytové jednotky o velikost 2+1. V jeho blízkosti jsou také nákupní centra a non stop minimarket.

Sociální zařízení a koupelny jsou společné na chodbě. Na pokoji jsou ručníky + povlečení.

Snídani si můžete objednat na recepci jeden den předem do 21.00. Výběr snídaně v menu, cena pro jednu osobu od 6 eur nebo 150,- Kč
Otevírácí doba – mimo sezónu je od 9.00 do 19.00. Pátek + sobota NON STOP (příjezdy mimo pracovní dobu jsou za poplatek 10eur nebo 250,- Kč) – v sezóně NON STOP

Kontakty

Opletalova 13
Praha 1
11000 Praha

+420602600010
http://www.hostelopletalova.cz/en/
hostelopletalova@gmail.com

Vzhledem k vládním opatřením proti šíření nákazy Covid-19 budou od 18. 12. 2020 uzavřeny památky, kulturní objekty i veškerá vnitřní sportoviště. Uzavřena budou také všechna restaurační zařízení. Ubytovací zařízení  budou moci ubytovávat hosty výhradně za účelem pracovní cesty. Podrobněji zde.