Holiday Inn Prague Congress Centre

Na stránky hotelu
Holiday Inn Prague Congress Centre nabízí kombinaci moderního designu a přátelské atmosféry, pohodlí hotelových pokojů, kvalitní gastronomii a krásu pražských památek, které jsou snadno dostupné metrem – stanice Vyšehrad se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Díky skvělému umístění je možné pohodlně navštívit všechny hlavní pamětihodnosti Prahy. Součástí hotelu je restaurace Esprit a Délicatesse Bistro, které pod vedením šéfkuchaře Jana Wiesnera a jeho týmu nabízí vyhlášenou tradiční českou i mezinárodní kuchyni v moderním pojetí. Delikátní dorty a zákusky nejrůznějších chutí podle vlastních receptur mistra cukráře Stanislava Rojta nabízí hotelová cukrárna. Pro milovníky sportu je k dispozici MiniGym vybavený kardio stroji a činkami. Hotel disponuje konferenčními prostory až pro 200 osob a má výborné spojení s mezinárodním letištěm Václava Havla.

Popis hotelu

Hotel má certifikát HOTELSTARS – oficiální jednotné klasifikace České republiky.

Počet pokojů: 254

V nabídce pokojů najdete nově zrekonstruované pokoje kategorie standard, exekutiv a apartmá s výhledem na Prahu. Všechny pokoje nabízejí velké a pohodlné manželské či oddělené postele, protialergické deky a polštáře, individuálně nastavitelnou klimatizaci, varnou konvici, čajový a kávový set, sejf a mini ledničku. Rychlé připojení k internetu pomocí Wi-Fi, nebo kabelu je na pokojích zdarma. Během volné chvilky můžete sledovat mezinárodní i české televizní kanály na našich Full HD televizích.

V pokojích kategorie exekutiv a apartmá máte k dispozici navíc župan, pantofle, exkluzivní kosmetiku, osobní váhu a žehlič na kalhoty. 

Parkování je zajištěno v hotelové garáži (za poplatek). 

Hotel je díky své zimní a letní zahradě vhodný pro pořádání firemních či soukromých akcí.

Kontakty

Na Pankráci 15
Nusle
14021 Praha 4

+420296895011
https://www.holidayinn.cz
reception@holidayinn.cz

„Aktualizovaný seznam zapojených ubytovacích zařízení pro rok 2021 bude zveřejněn v průběhu měsíce června, s ohledem na aktuální situaci. Děkujeme za pochopení.“