TOP HOTEL Praha & Congress Centre

Na stránky hotelu
Kongresový hotel TOP HOTEL Praha & Congress Centre ocení nejen pořadatelé konferenčních akcí, ale i ti, co přijeli za odpočinkem a poznáním. Vedle kongresového centra s kapacitou až 5 000 míst hotel disponuje více než 500 pokoji různých typů a poskytuje opravdu širokou nabídku služeb. V hotelu se nachází několik restaurací, Lobby bar se zimní zahradou nebo rozlehlá Japonská zahrada. Interiéry hotelu zdobí četná umělecká díla českých mistrů. Hosté mohou využít služby wellness centra s posilovnou a bazénem, masáže nebo tenisové kurty. Hotel se nachází na Praze 4 nedaleko nájezdu na D1 Praha-Brno, zastávka MHD s napojením do centra města je přímo u hotelu. V blízkosti hotelu se nachází největší nákupní centrum v ČR.

Popis hotelu

Počet pokojů: 530
K dispozici jsou pokoje různých typů (Standard, Executive, Superior, Business apartmá), bezbariérové pokoje i Prezidentské apartmá. 2 recepce pro rychlé odbavení hostů. Klimatizace. Ve všech prostorech hotelu je k dispozici Wi-Fi.

Restaurace: V hotelu je několik restaurací včetně česko-indické restaurace Touch of India, Lobby bar se zimní zahradou nebo letní terasy rozlehlé Japonské zahrady. Hotelová kuchyně byla mnohokrát oceněna doma i v zahraničí.

Konferenční centrum: 5 velkých kongresových sálů a 16 salónků s variabilním uspořádáním a celkovou kapacitou až 5000 míst. TOP Congress Hall je největší sál s kapacitou až 2000 osob. Hotel poskytuje kompletní konferenční služby na profesionální úrovni. 

Parkoviště: parkovací plochy pro 800 automobilů a 30 autobusů

Relaxace a wellness:

  • wellness centrum s krytým bazénem (17×7 m)
  • whirlpool, finská sauna, eukalyptové inhalace
  • posilovna, turbo solárium
  • tenisové kurty, bowling
  • thajské, indické a tibetské masáže
  • kasino
  • posezení na letní terase či procházky v Japonské zahradě

Kontakty

Blažimská 1781/4
Chodov
14900 Praha 4

+420267284111
http://www.tophotel.cz
booking@tophotel.cz