Centrum současného umění DOX

1 bod

Multifunkční prostor pro prezentaci mezinárodního i českého umění, architektury a designu se nachází v Holešovicích, v zrekonstruovaném komplexu průmyslových budov z 19. století. Centrum DOX je vnímáno jako dynamická kulturní platforma a prostor pro konfrontaci rozdílných přístupů a tendencí. Kromě výstavních prostor zde najdete kavárnu, knihkupectví a designový obchod.

Popis objektu

„V PRAZE JAKO DOMA“ 
Za 1 bod získáte vstupenku do Centra současného umění DOX.

Centrum současného umění DOX připravuje pro své návštěvníky kromě atraktivních výstav také širokou nabídku DOPROVODNÝCH PROGRAMŮ, které probíhají jak ve výstavních prostorách, tak i v unikátní Vzducholodi Gulliver a od dubna 2018 také v multifunkčním sále DOX+. Špičkově technicky vybavený sál s kapacitou 450–700 lidí je současně plnohodnotným divadelním a tanečním prostorem, kinem i konferenčním sálem. A díky dobře promyšlené akustice i prvotřídním sálem koncertním.

Otvírací doba

leden - prosinec

St, Čt, Pá, So, Ne: 12:00 - 18:00

Zobrazit na mapě

Kontakty

Poupětova 1
Holešovice
17000 Praha 7

+420295568123
http://www.dox.cz
info@dox.cz

!VÝLUKA! turistické tramvaje na lince 42.

od 15. 7. do 20. 8.

V tomto období bude tramvaj jezdit objížďkou Lazarská – Karlovo nám. – Moráň – Palackého nám. – Jiráskovo nám. – Národní divadlo – Staroměstská – Malostranská a dále dle původní trasy.